Це надійний, доступний і головне швидкий доступ до інтернет за технологією FTTH. З доступом до локальних ресурсів на максимальній пропускної здатності доступною за технологією Fast Ethernet - 100 мегабіт в секунду. Це означає, що Ви отримаєте можливість користуватися мережею Інтернет, файло-обмінними мережами і отримувати будь-який цифровий контент в лічені секунди. Одна з найбільших магістральних мереж міста забезпечує стабільність наших послуг зв'язку. Волоконно-оптичні лінії зв'язку протяжністю понад 100 кілометрів, сучасне обладнання провідних телекомунікаційних компаній, високі стандарти контролю якості прокладки і монтажу - ті чинники, які роблять нашу зв'язок по-справжньому надійної!

/// Доступ в Інтернет

Комплекс наших робіт по забезпеченню Вашого доступу в Інтернет, включаючи надання і збереження Вашої персональної інформації, надання адресного простору і ведення вашого особистого кабінету. Ви можете вибрати як тарифні плани з квотою по трафіку, так і безлімітні. Тарифи з обмеженням трафіку дозволяють не обмежувати себе в швидкості надання послуги, в той - же час безлімітні тарифні плани допоможуть Вам легко планувати Ваші щомісячні витрати на доступ в Інтернет і ніколи не залишать Вас в найпотрібніший момент без Інтернету.

/// Технічна підтримка

Це комплекс робіт, що проводяться нами, з підтримки в робочому стані порту комунікаційного обладнання, використовуваного Вами для доступу в Інтернет. За словом комплекс робіт ховаються обслуговування багатьох кілометрів оптичних ліній зв'язку, електричних кабелів, сотень одиниць комунікаційного обладнання, оплата оренди приміщень і електроенергії. Крім того в послугу входить інформаційно-довідкове обслуговування. Для юридичних осіб в «Технічну підтримку» також включений комплекс робіт з документообігу.

< У разі виникнення питань можна звертатися до довідкової служби за телефоном +38 (067) 1926164 >