Відстрочка платежу на 3 дні

Відстрочка платежу на 3 дні

Забули оплатити! Для Вас інтернет з відстрочкою платежу на 3 дні

Шановні абоненти мережі "DigitNet"!

Доводимо до Вашого відома, Ви маєте можливість скористатися послугою інтернет з відстрочкою платежу на 3 дні.

Якщо в даний момент немає можливості оплатити інтернет або вчинений недавно платіж «завис» у системі власника терміналу, а вийти в інтернет вже треба, ви можете скористатися послугою «Обіцяний платіж».

Послуга «Обіцяний платіж» надає можливість поповнити баланс особового рахунки з відстрочкою платежу терміном дії на 3 дні з моменту активації. Поки діє термін відстрочки ви можете виходити в інтернет в борг, а заодно і оплатити інтернет. Включати інтернет в борг ви можете не частіше ніж 1 раз на місяць з 10 по 13 число місяця. Відстрочка платежу надається в тому випадку якщо ваша заборгованість не перевищує 180 гривень. Включити інтернет з відстрочкою платежу можливо при негативному балансі у вікні "Увага, негативний баланс", натиснувши на посилання - оформити відстрочку платежу на 3 дні.

Послуга «Обіцяний платіж» не є способом нахаляву користуватися інтернетом три дні; відстрочку платежу, взяту через «Обіцяний платіж» потрібно обов'язково погасити в поточному місяці, поповнивши рахунок будь-яким доступним способом.

Увага! Якщо в поточному місяці ви скористалися послугою «обіцяний платіж», але рахунок так і не поповнювали, тоді перш ніж скористатися інтернетом в наступному місяці, вам треба буде погасити відстрочених платежів за цей місяць. Послуга «обіцяний платіж" не дає права виходити в подальшому в інтернет (в поточному або наступних місяцях) без погашення відстрочених платежів.

З усіх питань звертайтеся до оператора по телефону 097 0731273

Бажаємо приємної роботи! З повагою адміністрація "DigitNet".